شامپو هگور مدل سافت


معرفی محصول:

برند هگور شامپو تنظیم کننده‌ی چربی سافت را برای افرادی که موهای چربی دارند، عرضه کرده است. این شامپو حاوی آرژیل دوس است که به جذب چربی اضافی پوست سر کمک می‌کند و باعث کاهش میزان چربی مو و پوست سر می‌شود و احساس سنگینی موها را از بین می‌برد.
شامپو سافت حاوی خاک رس نرم 5/0درصد است که با جذب سبوم اضافی پوست سر، خارش آن را تسکین می‌دهد. در ترکیبات این شامپو 150 میلی لیتری از مواد فعال و ملایم سطحی استفاده شده که از ایجاد واکنش‌های سبوریک و گره در موها جلوگیری کرده و باعث مرطوب و نرم شدن موها می‌شود.
برای رسیدن به نتیجه‌ی مطلوب باید در یک نوبت حمام دو بار از این شامپو استفاده کرد، یکبار مقداری شامپو را بر روی مو ماساژ داد و در نوبت بعدی بعد از کف کردن شامپو فرصتی 3 دقیقه‌ای داد تا شامپو بر روی موها بماند و سپس اقدام به شستشو کرد.

شامپور هگور
شامپو تنظیم کننده چربی هگور مدل سافت


نقد و بررسی محصول:

شامپو موی چرب هگور برای موهای چرب رو من یه مدتیه استفاده کردم راستش زیاد نظرمو جلب نکرد.
این شامپو داخلش از خاک رس درست شده و ادعا میکنه میتونه سبوم و چربی اضافه موها رو جذب کنه و از خارش و التهاب سر جلوگیری میکنه .
اینو بگم این شامپو واقعا چربی سر رو کنترل میکنه من موهای چربی دارم و این شامپو رو زدم یکی دو روز دیرتر موهام چرب شد. نه خارشی داشتم نه شوره به موهام داد.

یکی از نکاته منفی که داره حجمش خیلی کمه که برای موهای کوتاه مناسبه.
غلظتش خیلی زیاده و جالبه که کف نمیکنه با توجه به اینکه سولفات فری هم نیست، شامپو های سولفات دار خوب کف میکنن.
این شامپو برای کسایی خوبه که موهای چربی دارن و کوتاه باشه چوت حجمش کمه بلکه دوتا بخرین برای موهای بلند استفاده کنید
.


خب دوستان عزیزم اگه از این محصول استفاده کردید نظراتتون رو بنویسید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *