5 اشتباه رنگ کردن مو1- رنگ تیره تر را انتخاب میکنید.


یکی از اشتباهاتی که انجام میدهیم انتخاب رنگ تیره است.اگر بین دورنگ مردد هستید همیشه رنگی که یک درجه روشن تر است را انتخاب کنید. چون رنگ روشن را راحت تر میتوان عیب یابی کرد و اگه ایرادی داشت برطرف کنید اما عیب یابی به روی رنگ تیره مشکل ساز است.


2- از رنگ دودی میترسید.


خیلی از ما فکر میکنیم رنگ دودی همان رنگ خاکستری است و وقتی رنگ میخواهیم انتخاب کنیم از دسته بندی رنگ های دودی سریع میگذریم.
اما بد نیست گاهی از رنگ دودی در ترکیب رنگ استفاده کنیم وجذابیت بیشتری به رنک موها بدهیم .همیشه قرار نیست موها را خاکستری روشن کنید.

رنگ مو


3- دستور العمل نوشته شده داخل محصول را مطالعه نمیکنید.

هر وقت رنگ مو خریداری میکنید بهتر است نکاتی که دا داخل جعبه نوشته شده است را مطالعه کنید. رنگ را بیش از حد روی موهایتان میگذارید.
مهمه که رنگ مو چه مدت روی سر باقی بماند و سر وقت شسته شود. سعی کنید رنگ مو و اکسیدان هر دو از یک برند باشند باعث بهتر شدن رنک مو میشود.4- سعی میکنید تغییر رنگ عمده در رنگ موهایتان بدهید.

اینکه میتوانید به راحتی با یک رنگ قهوهای به رنگ کردن مو در خانه بپردازید به این معنا نیست که میتوانید موهای تیره را روشن یا پلاتینی کنید. بهتر است وقتی میخواهیدر خانه رنگ کنید یک یا دو درجه از رنگ موی خودتان روشن تر کنید.

رنگ مو دودی
5-موهایتان را خوب دسته بندی نمیکنید.


برای رنگ کردن مو در خانه بسیار مهم است که آن را درست دسته بندی کنید تا رنگ به همه نقاط برسد و یکدست شود.اگر به درستی انجام نشود د نهایت رنگ موی شما قسمتی روشن و در قسمت دیگر تیره تر میشود.


لطفا نظراتتون رو برامون بنویسید ممنون میشم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *